AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ

metodou J·I·H ®

Poznejte svou schopnost umět si sám/sama pomoci a začněte ji využívat ve svém životě.

Automatická kresba diagnostická Metodou JIH® je jednoduchá a velmi účinná technika, kterou využijete v každodenním životě. Poznáte energii a emoce barev, pochopíte souvislosti toho, co a proč se vám v životě děje. Budete si umět pročistit svou energii od nefunkčních vzorců a nastavení. Uvolníte tak energetický tok a pocítíte úlevu.

Autorkou tohoto krásného projektu je Jarka Matušková, zakladatelka metody J·I·H®. A mně je velkou ctí, že mohu dále předávat svá poznání a zkušenosti, které díky metodě J·I·H mám.

Automatická kresba diagnostická využívá pro rozklíčování situací 7 barev.

Pět základních barev přináší informace o  jejich energii a  také o emocích, které dané barvy  vyjadřují - červená, žlutá, oranžová, modrá a zelená.

Další dvě jsou klíčující a obnovující - černá a hnědá.   

Propojením Metodou JIH® si znovu obnovíte schopnost vnímat pocity ve svém těle, které vám dává jasné signály. Na kurzu také získáte soupis otázek, který vám pomůže v klíčování kreseb a určení zdroje problému. Budete si tak jistější v následném využívání této techniky ve svém životě

Více o metodě J·I·H ® zde.

CO MI AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ PŘINESE?

 • získáte vnitřní naladění na barvy
 • odkryje se vám nový úhel pohledu na to, co řešíte
 • ukáží se vám řešení tam, kde jste si mysleli, že řešení není nebo že vy sami to nemůžete ovlivnit
 • vaše intuice vás povede a s pocitem úlevy začnete dávat větší důvěru vnitřním impulzům - pocitům
 • zjistíte, že si pastelkami můžete pomoci v mnoha situacích  sami

KDE MOHU KRESBU VYUŽÍT 

Automatická kresba diagnostická pomáhá ve všech oblastech života. Např:

 • v pomoci sobě - uvědomění si vlastní hodnoty
 • pro obnovu vztahů 
 • pro rozklíčování zdravotních potížích a podpoře zdraví
 • pro obnovení  prosperity  dětí
 • při přípravě na nové události - změna zaměstnání, stěhování, zkoušky, pracovní jednání
 • v posílení  uzdravení  zvířat
 • pro pročištění prostoru

Kurz je určen pro kohokoliv, kdo je otevřený podívat se do svého nitra, kdo chce lepší život a ví, že tím, kdo může něco změnit, je on sám. Vaše aktivita, chuť na sobě pracovat a využívat tuto metodu je součástí kurzu.

Ukázky kresby

Kurzy Automatické kresby diagnostické vedu se svou kamarádkou a kolegyní Majou Vodvářkovou.

Automatická kresba diagnostická byla jedna z prvních technik, kterou jsem si osvojovala v začátcích sebepoznání a vlastního rozvoje. Postupně jsem získávala zkušenosti s vnímáním svého těla, jeho pocity a pojmenováním těchto pocitů. Neskutečně se mi ulevovalo a byla jsem překvapená, že to zvládnu i sama. Ve svém životě ji využívám při hledání řešení různých situací, při zátěži, v období stresu, pro úlevu dětem a ostatním lidem. Kresba se dá se využít v jakékoliv oblasti, nemá omezení. Klíčování pomocí barev v propojení s emočního naciťování metodou J⋅I·H® je velmi rychlé a účinné.

Jako lektorky vám budeme podporou následně i po kurzu. K dispozici je vám také uzavřená fb skupina.


 

KURZ 

CENA: 1.500,-

V ceně je zahrnuto:

 • skripta automatické kresby diagnostické
 • návod a souhrn otázek pro práci s energiemi metodou J·I·H®
 • káva, čaj, voda
 • následná podpora lektorek
 • členství v uzavřené fb skupince pro vzájemné sdílení

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA KURZ

Vyberte si termín

24.10.2020 / 10-16 hod

28.11.2020 / 10-16 hod

V případě dalších dotazů ohledně kurzu mě prosím kontaktujte ZDE.

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

Co mě lákalo přijít na automatickou kresbu? Poznat a objevit novou věc. Posunout na další krůček dopředu, jak si mohu sama pomoct . Poznat úžasné lidi. V té době jsem řešila sebehodnocení, rodinu, vztahy v práci, komunikaci. Na kurzu jsem poznala, jak mohu sama na sobě pracovat. Jak si můžu sama pomoct. Mohu uvolnit svou energii. Automatickou kresbu využívám dál - při práci, jak mi reaguje tělo a hledám důvod proč tak reaguje. Co jsem pochopila - důvěru, že mám v sobě vnitřní sílu, že každý strach jde překonat a pochopení, jak jste se mnou pracovali. Že byli zabrány, že jsem se chvílemi uzavírala mluvit o svých pocitech. Naučila jsem hledat, kde je potíž. Můžu se s vámi poradit kdepak mám hledat. Opravdu jste úžasný.

TerkaSociální pracovnice

Chtěla bych se podělit o výjimečnou zkušenost, a to o setkání s metodou Automatické kresby diagnostické. Pro mne další možnost jak poznávat samu sebe, jak si pomoci v nepohodě a možnost jiného pohledu na to co se mi děje. Děkuji za odborné a empatické provedení kurzem Martince Zelenické a Maje Vodvářkové. Velice mne překvapilo, že i po ukončení kurzu je možnost se dále zdokonalovat. Lektorky jsou vždy nápomocny podat pomocnou ruku a ucho. Jsem za tuto zkušenost velice vděčná.

IlonaMajitelka kadeřnictví