AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ

metodou J⋅I·H®

 

 

 

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

2019 V ÚSTÍ NAD LABEM

DVOUDENNÍ KURZY

ZMĚNA TERMÍNU:

9.-10.11.2019

10-15 hod

Autorkou AKD metodou J·I·H® je Jarka Matušková.

Automatická kresba diagnostická metodou J·I·H ® je jednoduchá    a velmi účinná technika. Použitím barev a vnímání svých emocí dokážeme najít a rozklíčovat dané nepohodlí. Působí na hlubokých úrovních.

Je to cesta k poznání a pochopení souvislostí toho, co a proč se vám v životě děje, odstranění starých propojení, vzorců a nastavení. Následně vědomě pracujeme s nastavením toho, co chceme žít.

Co vám automatická kresba diagnostická přinese?

🌸 získáte vnitřní naladění na barvy
🌸 začnete dávat důvěru ve své cítění a schopnost pojmenovávat emoce
🌸 odkryje se vám nový úhel pohledu na to, co řešíte
🌸 vaše intuice vás povede, a s pocitem úlevy začnete dávat větší důvěru svým pocitům
🌸 zjistíte, že si pastelkami můžete pomoci i sami doma 
🌸 postupem času se z nejistoty stane absolutní důvěra ve vaše cítění

My vám budeme podporou následně i po kurzu. K dispozici je vám také uzavřená fb skupina.

AKD je určená pro kohokoliv, kdo je otevřený podívat se do svého nitra. Vaše aktivita, chuť na sobě pracovat a využívat tuto metodu je součástí kurzu.

 Využití Automatické kresby diagnostické 

Automatická kresba diagnostická pomáhá ve všech oblastech života. Např:

 • v pomoci sobě  
 • pro obnovení  vztahů 
 • pro rozklíčování zdravotních potížích a podpoře zdraví
 • pro obnovení  prosperity  dětí
 • při přípravě na nadcházející události
 • v posílení  uzdravení  zvířat
 • pro pročištění prostoru

Automatická kresba diagnostická využívá pro rozklíčování situací 7 barev.

 

 

Pět základních barev přináší informace o  jejich energii a  také o emocích, které dané barvy  vyjadřují.

Další dvě jsou klíčující a obnovující.

 

Díky propojení s metodou JIH budete schopni vnímat  svým  tělem  - odpovědi  ANO  a  NE  a  to  jasným  a  srozumitelným  způsobem.  Vše je  ještě  více  podpořeno  soupisem  otázek,  které  usnadňují  identifikaci  problému  a  jeho  zdroje.  


Kurzy Automatické kresby diagnostické vedu se svou kamarádkou a kolegyní Majou Vodvářkovou.

Co o automatické kresbě říkáme?

Projekt Automatická kresba diagnostická jsem převzala spolu s kolegyní Majou Vodvářkovou od autorky Jarky Matuškové. V začátcích práce se svou energií byla Automatická kresba jedna z prvních metod, kterou jsem si osvojovala a získávala zkušenosti s vnímáním svého těla, jeho pocity a pojmenováním těchto pocitů. Ve svém životě ji využívám při hledání řešení různých situací. Dá se využít v jakékoliv oblasti. Klíčování pomocí barev a emočního naciťování metodou J⋅I·H® je velmi rychlé a účinné.

Martina Zelenická

Vždy som milovala matematiku, milovala som odvodzovanie vzorcov a dokazy výpočtov. Zároveň "niečo " medzi nebom a zemou, čo sa deje bez hmatatelných dokazov ma veľmi lákalo, ale bolo to pre mňa nezrozumiteľné. Hľadala som si cestu do sveta, ktorému nevládne rozum a matematické poučky, až som sa zoznámila s Jarkou Matuškovou, Irenkou Brejchovou a Haničkou Mokrou, autorkami metódy J⋅I·H® , metódy emočného naciťovania. Jedným z projektov Jarky Matuškovej je Automatická kresba diagnostická. Táto kresba mi pomohla "uvidieť " energiu. Stala sa mojim prechodovým mostíkom zo sveta rozumu do sveta vnímania vlastných pocitov, pomohla mi znovuobjavit intuíciu, vrátit sa postupne k sebe samej a začať vnímať všetky oblasti svojho života.

Mária Vodvářková

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

můžete přes tento formulář nebo e-mailem a telefonem

CENA KURZU: 1.500,-

         V ceně je zahrnuto:

 • skripta automatické kresby diagnostické
 • návod a souhrn otázek pro práci s energiemi metodou J·I·H®
 • káva, čaj, voda
 • následná podpora lektorek
 • členství v uzavřené fb skupince pro vzájemné sdílení

REFERENCE KLIENTŮ

Co mě lákalo přijít na automatickou kresbu? Poznat a objevit novou věc. Posunout na další krůček dopředu, jak si mohu sama pomoct . Poznat úžasné lidi. V té době jsem řešila sebehodnocení, rodinu, vztahy v práci, komunikaci. Na kurzu jsem poznala, jak mohu sama na sobě pracovat. Jak si můžu sama pomoct. Mohu uvolnit svou energii. Automatickou kresbu využívám dál - při práci, jak mi reaguje tělo a hledám důvod proč tak reaguje. Co jsem pochopila - důvěru, že mám v sobě vnitřní silu, že každý strach jde překonat a pochopení, jak jste se mnou pracovali. Že byli zabrány, že jsem se chvílemi uzavírala mluvit o svých pocitech. Naučila jsem hledat, kde je potíž. Můžu se s vámi poradit kdepak mám hledat. Opravdu jste úžasný.

Terkasociální pracovnice

Chtěla bych se podělit o výjimečnou zkušenost, a to o setkání s metodou Automatické kresby diagnostické. Pro mne další možnost jak poznávat samu sebe, jak si pomoci v nepohodě a možnost jiného pohledu na to co se mi děje. Děkuji za odborné a empatické provedení kurzem Martince Zelenické a Maje Vodvářkové. Velice mne překvapilo, že i po ukončení kurzu je možnost se dále zdokonalovat. Lektorky jsou vždy nápomocny podat pomocnou ruku a ucho. Jsem za tuto zkušenost velice vděčná.

Ilonamajitelka kadeřnictví