ŽIVOTNÍ KOUČINK

metodou J·I·H ® 

konzultace  ·  sebepoznání  ·  osobní rozvoj

 

Hledáte v životě odpovědi na to, co vás trápí, co není v životě tak, jak si přejete? Nevíte však, jak na to?

Pomůžu vám rozklíčovat a vyčistit bloky v jakékoliv oblasti vašeho života. Pracuji s tělem, myslí a duší. 

Povedu vás k úlevě a pochopení souvislostí v myšlení a cítění.  

Metoda J·I·H ® je klíč k sobě

Metoda J·I·H je forma životního koučinku a osobního rozvoje, založená na vnímání a zpracování energií – hybných sil našich životů v podobě emocí, navyklých postojů a myšlenkových vzorců, nejrůznějších iluzí nebo přejatých dogmat.  Při práci metodou J·I·H kouč vnímá a uvolňuje bloky zastavující přirozené proudění energie v životě klienta a obnovuje jeho tvořivý potenciál. Další část práce pak vždy spočívá ve vědomém tvoření toho, co chceme prožívat a nastavení nového úhlu pohledu na život i sebe sama.

Pro mě samotnou se tím metoda J·I·H stala životním stylem, který je vyjádřením mě samotné a je součástí všech mých aktivit.


JAK NAŠE SEZENÍ PROBÍHÁ

 

základem je vnímání a cítění emocí 

V danou chvíli pracuji s vaší energií v neutrálu. Hledám příčinu a vznik nepohodlí, pojmenuji a uvolním jej. Získáte jasné informace hned (J·I·H) a dochází k rychlé úlevě.  Zvědomuji vám pocity, abyste mohli pochopit proč a co vás trápí, a mohli s tím dále pracovat.

V průběhu terapie se ve vás otevírají emoce a zároveň se vám ulevuje. Klienti nejdříve často nechápou, co se děje a jak je to možné. Cítí však uvnitř sebe úlevu. Rozumem to nejde uchopit. Výsledkem vyčištění je stav lehkosti, kdy se dostáváte k sobě samému.

Metoda J·I·H pomáhá ve všech oblastech života - ať už se jedná o partnerské vztahy, lásku k sobě, zdraví, práci, peníze, komunikaci.

Po konzultaci klientovi zrychleně dochází souvislosti - jsou velmi důležitou součástí.

JO-AHA! 

Pokud se klient rozhodne na sobě pracovat a posouvat se dál, jsou po něj připraveny další kurzy, semináře - Škola života, Automatická kresba diagnostická, kurz Vědomé tvoření vlastní reality,...

 

 

 

 

V čem vidím jedinečnost metody J·I·H®  

V síle a rychlosti v pomoci sobě i druhým. Miluji JO-AHA momenty, kdy mi dochází souvislosti a mohu se podívat na situace z jiného úhlu pohledu. Naučila jsem se vnímat život tady a teď.

Dříve jsem byla hodně citlivá, uzavřená a nerozhodná. Neuměla jsem se za sebe postavit a vlastně jsem neviděla ani svou hodnotu. Věděla jsem, že to potřebuji změnit, v těle jsem cítila bolest.  Zlom přišel v období mateřské dovolené, kdy jsem zároveň přemýšlela o tom, co chci dál v životě dělat. Chtěla jsem se zase začít rozvíjet i jiným směrem, a věnovat se práci, která mě bude bavit a dávat mi smysl. Hledala jsem pomoc. Chodila jsem na různé kurzy, zajímala se o možnosti sebepoznání a rozvoje. Potřebovala jsem se vyznat ve svým pocitech a myšlenkách. Díky Metodě JIH jsem se naučila vnímat pocity ve svém těle, začala chápat souvislosti toho, co se mi v životě děje. Postupně jsem měnila své postoje, opouštěla stará nastavení. Učím se poznávat a rozvíjet komunikaci a jít životem láskou k sobě.

V rámci Metody J·I·H jsem prošla konzultacemi, kurzy Automatické kresby diagnostické, cvičením přirozeností těla a mysli a mnohými semináři. V neposlední řadě jsem prošla ročním intenzivním kurzem pro budoucí životní kouče, lektorským kurzem Automatické kresby diagnostické a CPT-M cvičením přirozeností těla a mysli.

Je mi ctí, že mohu dále pomáhat lidem, kteří hledají v životě řešení pro svá nepohodlí. Skrze své zkušenosti předávám ostatním lidem to, co jsem sama v sobě pochopila a vedu je k vnímání sebe, lásce k sobě a vědomé práci se svou myslí. 


INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

CENA - 1.000,- Kč

 1 - 1,5 h


NÁSLEDNÁ KONZULTACE

CENA - 500,- Kč

30 min

  

  

Konzultace jsou možné buď formou osobního setkání, nebo telefonického hovoru.

Obě formy pomoci mají stejnou sílu i kvalitu. 


Reference

Oslovila jsem Martinu v době, kdy jsem potřebovala pomoci sama se sebou. Byla jsem často vznětlivá a podrážděná v situacích s dětmi. Mrzely mě moje reakce, ale prostě jsem si nevěděla rady. Věděla jsem, že to takhle nechci, ale nevěděla jsem jak to změnit. Moc jsi mi pomohla. Cítím se teď mnohem vyrovnanější. Mnoho situací už mě nerozhodí. Metoda JIH je mi nejbližší a nejpochopitelnější. Začala jsem u Marti kurz Školy života a těším se, co nás čeká příště. Je to pro mě nejlepší investice do sebe a jsem za to ráda.

Martinakadeřnice

konzultace · sebepoznání · osobní rozvoj