Pomáhám ženám cítit se krásně a zdravě

na těle i na duši.

Ženské zdraví a péči o svou krásu považuji za součást života každé ženy. Mělo by být přirozené cítit se krásně, zdravě a spokojeně. V produktech TianDe jsem našla podporu a propojení právě v péči o své tělo i duši.

Každá žena je pro mě jedinečná. 


Společnost TianDe vyrábí unikátní produkty pro péči o krásu a zdraví. Produkty obsahují unikátní přírodní složky z léčivých rostlin, jejichž spojení vytváří synergii. Při výrobě se využívají znalosti tradiční čínské medicíny, nejnovějších vědeckých poznatků a pokročilých technologií.

Rostliny jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře. 

Tyto elementy tvoří TianDe kosmetiku unikátní. 

TianDe produkty se řadí do kategorie kosmeceutiky právě díky zmíněným elementům.  Produkty mají schopnost rychle účinkovat, hloubkově regenerovat a obnovit funkce pokožky. Stimulují naše vlastní buňky k činnosti, dovedou je aktivovat, aby mohly začít znovu pracovat. 

Tisíce žen a mužů si oblíbilo TianDe. Máme výborné výsledky v péči o ženské a mužské zdraví, o pokožku dětí i dospělých. Mezi produkty také najdete péči o všechny typy pleti, přípravky pro zdravé vlasy a vlasovou pokožku, ústní hygienu, eko produkty pro domácnost. Produkty dokáží účinně podpořit tělo při nachlazení, bolestech akutních či dlouhodobých - více o produktech a poradenství. 

 

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Osobní zkušenosti a zajímavé informace o produktech sdílím na:

     For English follow me

on TianDe For You 

 


Moje cesta k TianDe

 

"TianDe pro mě znamená krásu, zdraví

a radost v jednom."

Pro své děti chci tu nejlepší péči. Zajímám se tedy o kvalitní produkty. Mám ráda bylinky a na produktech TianDe se mi líbí jemnost, a zároveň vysoká účinnost. Tím si mě TianDe velmi rychle získalo. Jemná a citlivá pokožka děti potřebuje speciální péči a ochranu, a to vše TianDe nabízí. Produkty se mi osvědčily v každodenní péči, pomáhají regenerovat a hojit pokožku při vyrážkách, podráždění, ale také při nachlazení, na různé bolístky a zranění. 

Jako žena, maminka dvou menších dětí jsem si před časem uvědomila, že se sama sobě vůbec nevěnuji. Nedokázala jsem si na sebe najít čas. Veškerou péči a čas jsem dávala rodině. Přestala jsem se však cítit jako atraktivní žena, a to se mi postupem času odrazilo také na mém ženském zdraví. S nedostatkem pozornosti na sebe - své tělo, své aktivity, záliby, a sny totiž přestáváme vidět svou hodnotu a vnímat lásku k sobě. Necítíme se šťastné. Po tom, co jsem si toto uvědomila, jsem se začala sama sobě věnovat. Poznala jsem produkty TianDe, které mi velmi rychle ukázaly svou kvalitu. Produkty ženského zdraví mi pomohly vyřešit letité potíže a účinky na pleti byly ohromné. S TianDe mě začala bavit péče o sebe, učím se dávat svému tělu pozornost a mám z toho radost. 

Zákaznická karta

Zákaznické karta vám přinese mnoho výhod. Nejen, že si nakoupíte kvalitní produkty za více než příjemné ceny, ale získáte moje osobní poradenství po celou dobu členství v TianDe. Najdete zde další benefity. 

 

Spolupráce

TianDe nabízí velmi atraktivní možnosti spolupráce. Osobně mě oslovily moderní nástroje podnikání. Zvládám tak péči o své děti a zároveň rozvíjím své podnikání. Za velkou výhodu považuji vysokou kvalitu produktů a stabilní tým, který spolupracuje. 

 


Produkty TianDe 

Kosmetika TianDe jsou jedinečné produkty vysoké kvality za příznivé ceny. Produkty jsou tak dostupné pro každého. Když jsem TianDe poznala, byla jsem na mateřské dovolené, a tak bych si ani nemohla dovolit drahou kosmetiku. Díky cenám a dalším možnostem bonusových programů jsem si mohla dovolit začít nakupovat tyto jedinečné produkty. 

TianDe je důkazem toho, že kvalita nemusí být za vysokou cenu.

 

Sledujte videa na YOUTUBE.