SPOLUPRÁCE V TIANDE


Ve svém týmu vítám lidi, kteří chtějí mít svou práci jako radost, chtějí tvořit, spolupracovat a růst. 

Pokud máte chuť pracovat, jste aktivní, rádi komunikujete s lidmi a objevujete nové možnosti, chcete se obklopovat kvalitními produkty pro zdraví a krásu za příznivé ceny, tak jste tu správně. 🙂

Osobně jsem v této práci našla smysl, radost, svobodu, osobní i profesní rozvoj a spolupráci s úžasnými lidmi. 

Když jsem vstoupila do TianDe, řešila jsem své ženské zdraví. Do produktů jsem se velice rychle zamilovala. Nikdo mi nemusel říkat, jak jsou účinné. Prostě jsem je používala a viděla velmi rychle výsledky a to trvá dodnes.

Vždycky jsem toužila po vlastním podnikání, svobodě, kreativitě ve své práci a chtěla jsem pomáhat lidem. Produkty mě natolik nadchly, že jsem si dokázala představit v TianDe pracovat. Po mateřské dovolené jsem skončila v původní práci a šla do podnikání na plno. 

Rozhodnutí pro mne nebylo jednoduché. Nebyla jsem člověk, který by se dříve tak rychle rozhodl. Neměla jsem obchodní zkušenosti a zkušenosti s on-line marketingem. Rozumově to bylo bláznivé, ale poslechla svou intuici. Po dvou letech v TianDe vnímám, jak moc jsem se vnitřně posunula, naučila se plno věcí, překonala své hranice, ustála i "neúspěch" a tlak okolí.  Pronikla jsem do on-line světa, baví mě komunikace s lidmi a v našem Klubu TianDe se podílím na webinářích. Pořádám přednášky na různá témata. Jako třešnička na dortu jsou pro mě noví přátelé.  Moje práce zahrnuje to, po čem jsem dříve toužila a ještě mnohem víc.

Jako důležité považuji pevné rozhodnutí, víru v sebe, lásku k produktům, aktivitu, ochotu učit se novým věcem, spolupracovat a radost z každodenních aktivit.

Výhody spolupráce

 

kvalitní odměňovací systém (+ bonusové a motivační programy, dárky)

˜ ˜ ˜

 využití práce v on-line světě a možnost práce z domova

˜ ˜ ˜
spolupráce a podpora týmu

˜ ˜ ˜
skvělý vzdělávací systém pomocí webinářů a seminářů

˜ ˜ ˜
osobní i profesní růst

˜ ˜ ˜
vlastní plánování času

 

Mám zájem o informační schůzku

Telefon

+420 732 323 948

E-mail

martina.zelenicka@gmail.com

Kontaktujte mě na výše uvedé údaje nebo vyplňte formulář. Ozvu se vám!

Vysvětlím vám možnosti spolupráce, mé podpory a další podrobnosti.