KURZY OSOBNÍHO ROZVOJE

metodou J·I·H ®

ŠKOLA ŽIVOTA

škola lidství a hojnosti

Desetiměsíční kurz sebepoznání s pravidelným setkáváním jednou měsíčně, na které projdeme 10 základních oblastí vašeho života. Škola života vede k vnímání sebe, svých myšlenek, k poznání navyklých postojů a dogmat. Pochopíte, proč prožíváte to či ono nepohodlí a nastavíte si nové životní záměry.

Vaše energie se v každé oblasti obnoví do svého plného potenciálu.

říjen 2020 - nový kurz / 1.lekce

přesný termín již brzy

AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ

metodou J·I·H ®

Tato kresba je velmi účinná a jednoduchá technika. Použitím barev a propojením s metodou J·I·H ®-  vnímáním a cítěním svých emocí, dokážeme najít, rozklíčovat dané nepohodlí v životě a odstranit propojení. Působí na hlubokých úrovních, ulevuje, narovnává a obnovuje energii do harmonie.

24.10.2020

28.11.2020

Kurzy probíhají v Eloa centru, Ústí nad Labem

ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

životní koučink / kurzy osobního rozvoje

Oslovila jsem Martinu v době, kdy jsem potřebovala pomoci sama se sebou. Byla jsem často vznětlivá a podrážděná v situacích s dětmi. Mrzely mě moje reakce, ale prostě jsem si nevěděla rady. Věděla jsem, že to takhle nechci, ale nevěděla jsem jak to změnit. Marti, moc jsi mi pomohla. Cítím se teď mnohem vyrovnanější. Mnoho situací už mě nerozhodí. Metoda JIH je mi nejbližší a nejpochopitelnější. Začala jsem u Marti kurz Školy života a těším se, co nás čeká příště. Je to pro mě nejlepší investice do sebe a jsem za to ráda.

MartinaKadeřnice

Co mě lákalo přijít na automatickou kresbu? Poznat a objevit novou věc. Posunout na další krůček dopředu, jak si mohu sama pomoct . Poznat úžasné lidi. V té době jsem řešila sebehodnocení, rodinu, vztahy v práci, komunikaci. Na kurzu jsem poznala, jak mohu sama na sobě pracovat. Jak si můžu sama pomoct. Mohu uvolnit svou energii. Automatickou kresbu využívám dál - při práci, jak mi reaguje tělo a hledám důvod proč tak reaguje. Co jsem pochopila - důvěru, že mám v sobě vnitřní sílu, že každý strach jde překonat a pochopení, jak jste se mnou pracovali. Že byli zabrány, že jsem se chvílemi uzavírala mluvit o svých pocitech. Naučila jsem hledat, kde je potíž. Můžu se s vámi poradit kdepak mám hledat. Opravdu jste úžasný.

TerkaSociální pracovnice

Chtěla bych se podělit o výjimečnou zkušenost, a to o setkání s metodou Automatické kresby diagnostické. Pro mne další možnost jak poznávat samu sebe, jak si pomoci v nepohodě a možnost jiného pohledu na to co se mi děje. Děkuji za odborné a empatické provedení kurzem Martince Zelenické a Maje Vodvářkové. Velice mne překvapilo, že i po ukončení kurzu je možnost se dále zdokonalovat. Lektorky jsou vždy nápomocny podat pomocnou ruku a ucho. Jsem za tuto zkušenost velice vděčná.

IlonaMajitelka kadeřnictví

Martino, moc vám děkuju za vaší pomoc. Já to teď všechno vidím jinak. To, co jste říkala, se ukazuje. Konečně si skládám zpátky střípky svého života.

Hanka